Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Kapková závlaha svépomocí

Ano i tohle je jedna z možností, nechcete platit za dopravu a instalaci instalační firmě, má to své úskalí ale dá se to zvládnout. Instalace automatického závlahového systému není složitá ale ani úplně jednoduchá, chce to mít špetku zkušeností s rozmístěním, rozdělením a uložením postřikovačů, protože předělávaný systém není úplně ideální varianta.

 

Chcete vědět více, pojďme na to, máme pro Vás na výběr z vícero možností:

 

1/ Zcela sám

Na Vámi dodaný návrh zahrady a parametry zdroje vody (pakliže nemáte projekt nebo nevíte vydatnost zdroje vody, přijedeme, změříme, zakreslíme) zpracujeme projekt závlahy a výkaz výměr materiálu který Vám dodáme na Váš pozemek. Když bude něco přebývat, vezmeme zpět, když něco bude chybět, dodáme.

2/ Zcela sám s asistencí technika

Na Vámi dodaný návrh zahrady a parametry zdroje vody (pakliže nemáte projekt nebo nevíte vydatnost zdroje vody, přijedeme, změříme, zakreslíme) zpracujeme projekt závlahy a výkaz výměr materiálu, poté se domluvíme na návštěvě servisního technika, který Vám ukáže zapojení jednotlivých komponent a jejich napojení, pomůže rozmístit trysky, navrhnout umístění řídící jednotky a dešťového senzoru. Nyní je práce na Vás.
Jedna návštěva servisního technika Vás vyjde na 1500kč + cestovné, nejčastější jsou návštěvy 2, první předinstalační kde Vám pomůže s rozmístěním trysek a ukáže jednotlivé zapojení, druhá jakmile je závlaha hotova a dochází ke spuštění systému a naprogramování řídící jednotky.

3/ Částečně sám

Na Vámi dodaný návrh zahrady a parametry zdroje vody (pakliže nemáte projekt nebo nevíte vydatnost zdroje vody, přijedeme, změříme, zakreslíme) zpracujeme projekt závlahy a výkaz výměr materiálu který Vám nainstalujeme do Vámi přichystaných výkopů. Usadíme postřikovače, osadíme čerpadlo a jednotku, ventily, vše propojíme a spustíme, odzkoušíme. Zasypání a zahutnění výkopů je již na Vás.