Prodejna závlahových systému

Provozujeme kamennou prodejnu první svého druhu v ČR, kde najdete většinu sortimentu z internetového obchodu, na vnitřních a venkovních plochách o rozloze 450 m2 zde najdete širokou škálu komponent a příslušenství pro realizace zahradních jezírek, závlahových systému, okrasných štěrků, kamenů a dekoračních rostlin. Vše je na místě možné si důkladně prohlédnout, osahat a probrat případnou instalaci či si prohlédnout na našich vzorových realizacích.

Přímo v areálu je 45.000 l jezírko v japonském stylu s výstavními KOI kapry od předních japonských chovatelů, u dna se prohání jeseter ruský, sibiřský a albín, kaprovec, okolní trávník je zavlažován automatickým závlahovým systémem s výsuvnými postřikovači série 570 a mini8.


V akci zde můžete vidět gravitačně zapojenou čerpadlovou šachtu, čerpadlově zapojenou nejlepší filtrací na trhu Tripond center vortex, anglické profesionální UV-lampy TMC. Celý pozemek je zavlažován automatickým závlahovým systémem, můžete si prohlédnout rozmístění a usazení postřikovačů, volbu trysek, ventilovou šachtu s osazenými ventily, zapojený dešťový sensor s řídící jednotkou, to Vše plně funkční čekající pouze na spuštění. Přímo z místa si můžete odvézt většinu sortimentu z našich internetových obchodů, s případnou montáží Vám rádi poradíme či Vámi zakoupené zboží rovnou nainstalujeme.

Na naší prodejně najdete:

Výhody nákupu u nás na prodejně a v e-shopu:


Poptávka


Kontaktovat nás můžete také na eshop@zahradnijezirka.net nebo +420 778 403 576.