Kapková závlaha svépomocí

Ano i tohle je jedna z možností, nechcete platit za dopravu a instalaci instalační firmě, má to své úskalí ale dá se to zvládnout. Instalace automatického závlahového systému není složitá ale ani úplně jednoduchá, chce to mít špetku zkušeností s rozmístěním, rozdělením a uložením postřikovačů, protože předělávaný systém není úplně ideální varianta.

Chcete vědět více, pojďme na to, máme pro Vás na výběr z vícero možností:

1/ Zcela sám

Na Vámi dodaný návrh zahrady a parametry zdroje vody (pakliže nemáte projekt nebo nevíte vydatnost zdroje vody, přijedeme, změříme, zakreslíme) zpracujeme projekt závlahy a výkaz výměr materiálu který Vám dodáme na Váš pozemek. Když bude něco přebývat, vezmeme zpět, když něco bude chybět, dodáme.

2/ Zcela sám s asistencí technika

Na Vámi dodaný návrh zahrady a parametry zdroje vody (pakliže nemáte projekt nebo nevíte vydatnost zdroje vody, přijedeme, změříme, zakreslíme) zpracujeme projekt závlahy a výkaz výměr materiálu, poté se domluvíme na návštěvě servisního technika, který Vám ukáže zapojení jednotlivých komponent a jejich napojení, pomůže rozmístit trysky, navrhnout umístění řídící jednotky a dešťového sensoru. Nyní je práce na Vás.

Jedna návštěva servisního technika Vás výjde na 1500kč + cestovné, nejčastější jsou návštěvy 2, první předinstalační kde Vám pomůže s rozmístěním trysek a ukáže jednotlivé zapojení, druhá jakmile je závlaha hotova a dochází ke spuštění systému a naprogramování řídící jednotky.

3/ Částečně sám

Na Vámi dodaný návrh zahrady a parametry zdroje vody (pakliže nemáte projekt nebo nevíte vydatnost zdroje vody, přijedeme, změříme, zakreslíme) zpracujeme projekt závlahy a výkaz výměr materiálu který Vám nainstalujeme do Vámi přichystaných výkopů. Usadíme postřikovače, osadíme čerpadlo a jednotku, ventily, vše propojíme a spustíme, odzkoušíme. Zasypání a zahutnění výkopů je již na Vás.

Pokud Vás nezaujala ani jedna nabídka a chcete si nechat dodat automatický závlahový systém na "klíč", pokračujte zde...


Poptávka