Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Doprava a platba

Doprava zboží

 

Veškeré nabízené zboží v našem internetovém obchodě (vyjma vodních rostlin a ryb) k Vám můžeme zaslat prostřednictvím jednoho z našich smluvních dopravců. Objednávky obsahující velké množství produktů zasíláme prostřednictvím vícekusových zásilek, případně paletovou přepravou. 
V případě velmi objemného zboží jako jsou například plastová vodní jezírka a potrubí ve větším množství než je 1 klubo, zasíláme výhradně paletovou přepravou společnosti TOP TRANS. 

Naši aktuální smluvní přepravci: IN-TIME, DPD, PPL, ČESKÁ POŠTA, TOP TRANS - nadměrné a paletové přepravy

Výše poštovného/přepravného je stanovena dle ceníků jednotlivých přepravních společností. V případě objemných zásilek, které je nutné zaslat prostřednictvím paletové přepravy TOP TRANS, je přepravné kalkulováno individuálně na základě hmotnosti a objemu zboží. Ihned po výpočtu ceny přepravného budete kontaktováni s přesnou výší přepravného a termínem doručení. Zboží je vždy odesláno až po odsouhlasení ceny přepravy. 

V případě, že výše Vaší objednávky překročí hranici 1000Kč, nabízíme poštovné za sníženou cenu, v případě nákupu nad 2000Kč máte poštovné vždy zdarma, vyjma paletových a nadrozměrných přeprav. 

 

Platba

V případě osobního odběru na jedné z našich prodejen můžete Vaše objednávky uhradit v hotovosti nebo platební kartou. 

Zásilky, které zasíláme prostřednictvím našich smluvních partnerů můžete hradit 3 způsoby:

Dobírkou
Zboží hradíte kurýrovi hotově při převzetí zboží

THE PAY
Platební metoda prostřednictvím Vaší platební karty. Údaje o platební kartě vyplňujete ihned při odesílání Vaší objednávky.

Bankovním převodem 
Po přijetí Vaší objednávky Vám bude zaslána fakturace pro platbu převodem, se všemi potřebnými údaji. Ihned poté, kdy budeme Vaši platbu evidovat na našem bankovním účtě, pod správnou částkou a variabilním symbolem, bude Vaše zboží expedováno. V případě, že objednávka není uhrazena do 7 pracovních dnů, bude stornována.