Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Tým
 

Jsme tým lidí, kteří se již třináctou sezónu zabývají prodejem a realizacemi zahradních jezírek a závlahových systémů té nejvyšší kvality.

Naše firma má aktuálně 18 stálých zaměstnanců starajících se o celkový chod firmy na pobočkách v Brně a Praze. V sezóně přibíráme další pracovníky pro zvládnutí objemu zakázek na realizace zahradních jezírek, závlah a prodejů sortimentů pro již postavená zahradní jezírka nebo pro jejich probíhající stavbu. Více jak 90% zboží máme skladem na prodejně, a proto si jej můžete okamžitě vyzvednout!

2006

Díky konkurenční firmě, která nedokázala dokončit stavbu dvou zahradních jezírek a tato úloha zbyla na nás, jsme na podzim roku 2006 založili firmu Small lake – podnikáme při studiu.

2007

V zimě kupujeme první dodávkový automobil, postupně jej vybavujeme potřebným nářadím a vrháme se na první realizace zahradních jezírek. První rok se zrealizovalo 7 jezírek a z toho i první koupací jezírko.

2008

V sezóně stavíme další okrasné a koupací jezírka, na konci roku jsme zrealizovali první závlahový systém malé zahrádky.

2009

V sezoně opět pokračujeme ve stavbě jezírek a nově i závlahových systému. V létě jsme úspěšně odpromovali!

2010

Na nových stránkách jsme vybudovali e-shop s potřebami pro realizaci a údržbu zahradních jezírek. Přikupujeme druhý dodávkový automobil.

2011

Pronajímáme si sklad, pro navýšení objemu zakázek rozšiřujeme tým lidí na realizacích na dvě montážní skupiny.

2013

Zima byla ve znamení stěhování prodejny do nových prostor v Brně Slatině. Nový areál umožňuje realizaci zahradního jezírka, kde si můžete nejlépe prohlédnout naši práci. Díky vypětí sil všech pracovníku se vše stihlo již na březen. Začátkem sezony jsme přikoupili malou dodávku, která slouží především pro servisní služby k údržbě jezírek.

2014

Opět zvětšujeme prodejní plochu, vnitřní prostory se rozrostly ze 70 m2 na 140 m2, dále jsou pak venkovní plochy s okrasným jezírkem 30 m3. Zima byla ve znamení přestavby interieru prodejny a přikoupení kadí pro jezírkové ryby.

2015

Nově u nás najdete na vnitřních a venkovních plochách o rozloze 700 m2 kompletní sortiment pro stavbu a údržbu zahradního jezírka. U prodejny Small Lake je parkoviště pro 30 aut, díky jehož rozloze můžete pohodlně zaparkovat. Kupujeme minibagr. 

2016

Zavádíme skladový systém a hledáme vhodné prostory pro novou prodejnu v Praze. Chceme tam také založit realizační skupinu tak, aby i zákazníci z Prahy mohli využívat našich zkušeností a kvalitního servisu.

2017

Na jaře se nám podařilo sehnat nové obchodní prostory v Praze-západ, obec Vestec, nově tady vznikla pražská pobočka vystupující pod jménem Small lake Praha,s.r.o. Hned ze startu je tu k dispozici prodejna s výdejním místem eshopu. V Brně jsme také neusnuli na vavřínech, v zimě došlo k posílení týmu jak na prodejně tak na realizacích.

Tým