Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Kariéra

Rádi byste se stali členem našeho týmu a aktuálně nenabízíme žádnou volnou pracovní pozici? Neváhejte nás i přesto kontaktovat, společně se zasláním Vašeho životopisu. Napište nám o jakou pozici byste měli zájem, případně Vaše přednosti, které bychom mohli využít :-)

Realizace zahradních jezírek a závlahových systémů - brigádně nebo HPP

Pracovní náplň:

  • pomocné práce při výstavbě zahradních jezírek - výkopové práce, úpravy terénů, příprava stavebního materiálu, usazování kamenů a oblázků, pokládka folií a geotextilií, výsadba rostlin, zapojování techniky
  • montáž závlahových systémů - přípravné a výkopové práce, pokládka potrubí a připojení postřikovačů, zapojování závlahových systémů a komponentů

Požadujeme:

  • manuální a technická zručnost
  • řidičský průkaz sk.B podmínkou
  • chuť učit se nové věci a naslouchat
  • spolehlivost a dochvilnost
  • flexibilita
  • selský rozum

Co bude výhodou:

  • zkušenosti v oboru, případně základní stavařské znalosti

Nabízíme:

  • kompletně Vás zaškolíme na veškerou práci
  • práce v zavedené a stabilní firmě
  • částečně flexibilní pracovní doba
  • platové ohodnocení - 130+ Kč/hod ČISTÉHO

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED :-)

V případě zájmu zašlete Váš životopis na: realizace@smalllake.cz,
nebo na adresu firmy: Small lake Kaštanová 64, 62000 Brno,
tel.: 778 882 833

Kolega/kolegyně na naši kamennou prodejnu v Brně - HPP

Požadujeme:

  • komunikativnost a příjemné vystupování

  • manuální zručnost a vztah k rybám a vodě

  • technické myšlení výhodou

  • uživatelská znalost práce na počítači

  • chuť učit se novým věcem

  • smysl pro týmovou práci

  • zodpovědnost

  • samostatnost a pečlivost

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici, nebo s našim sortimentem vítána

Nabízíme:

  • zámezí stabilní zavedené firmy s 12 letou tradicí

  • příjemný mladý kolektiv

  • zaškolení v zajímavém netradičním sortimentu vztahujícím se k prodeji a realizacím zahradních jezírek a závlah

  • zajímavé finanční ohodnocení – vícesložkové odměňování: fix, bonusy, provize

  • 4 týdny dovolené + 3 dny sick day

  • zaměstnanecké benefity

Náplň práce:

  • péče o zákazníky na prodejně – přímý prodej produktů a ryb

  • poradenství zákazníkům

  • péče o areál prodejny a ryby

  • zodpovědnost za skladové hospodářství

Datum nástupu dle dohody, nebo možností uchazeče.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na: info@smalllake.cz,
tel.: 773 794 786