Reklamace

Vadné zboží

Zboží zakoupené u nás na prodejně nebo v e-shopu můžete reklamovat:
* osobně u nás na prodejně - přineste kompletní výrobek a doklad o koupi
* poštou - kompletní výrobek zašlete na níže uvedenou adresu spolu s dokladem o koupi a vyplněným reklamačním protokolem. Vadu popište co nejpřesněji.

Kontaktní údaje
Zahradní jezírka
Kaštanová 64, 620 00 Brno
Tel.: +420 773 794 786
Tel.: +420 778 403 576
e-mail: info@zavlazovaci-systemy.net
e-mail: info@zahradnijezirka.net

Zboží poškozené přepravou

Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Zásilku, která jeví známky poškození, nepřebírejte. Je-li zboží poškozeno, ačkoliv byl obal neporušený, je potřeba o této skutečnosti co nejdříve informovat jak přepravce, tak naši společnost.

Česká pošta
Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do dvou pracovních dnů po dni převzetí zásilky na kterékoliv poště. Zásilku je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího i vnitřního balení. Adresát má také možnost tento stav hodnověrně doložit jiným způsobem.

PPL
Poškození je nutno nahlásit společnosti PPL do 3 pracovních dnů od data předání zásilky. Nahlášení škody můžete provést buď prostřednictvím reklamačního formuláře nebo telefonicky na čísle 840 775 775. Vždy je potřeba uvést kompletní adresu doručení, telefonický kontakt, číslo reklamované zásilky a co bylo poškozeno, případně obsah zásilky. Následně vás budeme kontaktovat ohledně sepsání zápisu o škodě. Se zásilkou nesmí být manipulováno a to včetně výplní a dalšího obsahu balení do doby, než dojde k dokumentaci škody.

TopTrans
Reklamaci je nutno uplatnit v co nejkratší době prostřednictvím reklamačního formuláře společnosti.

Odstoupení od smlouvy

V případě objednávky prostřednictvím e-shopu nebo telefonicky má spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy a to do 14 dnů od převzetí zboží.